Благодійний фонд Альберта Черепахи підтримав ветеранів

Опубликовано admin в

Напередодні святкування Дня перемоги, який відзначається 9 травня, благодійною організацією «Благодійний фонд Альберта Черепахи» в Генічеському районі було проведено акцію задля підтримки учасників бойових дій Другої світової війни та інших категорій громадян, які постраждали під час воєнних 40-х років минулого сторіччя.

В акції безпосередньо взяв участь засновник фонду Альберт Вікторович Черепаха та виконавчий директор Фонду Дар’я Євстратова. З найщирішими привітаннями з нагоди відзначення Дня перемоги та з побажаннями міцного здоров’я і довгих років життя представники фонду відвідали ветеранів, які мешкають у населених пунктах Павлівка, Привільне, Плавське, Чонгар, Попівка, Новоолексіївка, Рівне, Вікторівка, Рикове, Щасливцеве, Стрілкове та у місті Генічеськ. Приходили до людей звісно не з пустими руками – завчасно Благодійним Фондом було підготовлено продуктові набори, які містили м’ясну продукцію, крупи, олію, шоколад та доречні «фронтові 100 грамів». На жаль, в наш час не всі ветерани можуть дозволити собі придбати такі продукти. Втім, багато хто з відвіданих намагається мислити позитивно, хоч і має певні обмеження. Вони пройшли крізь справжнє пекло і діляться важкими спогадами, аби привернути увагу нинішнього покоління до проблематики війни і миру, що наразі є актуальним питанням сьогодення. Ці люди відстоювали право на свободу. Вони виборювали життя…

Усього Благодійною організацією «БФ Альберта Черепахи» було охоплено 100 ветеранів та представників інших категорій громадян Генічеського району, які постраждали під час війни. А до учасника бойових дій 91-річного Миколи Матвійовича Михайлова, який мешкає в селі Попівка Чонгарської сільради, завітав особисто засновник Фонду Альберт Черепаха, він поспілкувався з ветераном, який під час Другої світової війни служив в Бессарабії у Дунайській флотилії. Наразі Миколі Матвійовичу важко пересуватися. Проте він радо зустрічав гостей, розказав про спогади воєнних та повоєнних років. Адже йому, як і кожному, хто пережив буремні події страшенного лихоліття, є про що розповісти.

Благодійний фонд Альберта Черепахи з повагою й шаною ставиться до ветеранів, які ціною свого життя вибороли Велику Перемогу. Керівництво благодійної організації запевняє, що й надалі підтримуватиме учасників бойових дій, інших категорій громадян, які постраждали під час війни, а загалом усіх, хто опинився у складних життєвих обставинах і потребує допомоги і, насамперед, дітей.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Рубрики: Новини

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *